Klimat w Perkozie

Poniżej przedstawiamy roczne podsumowania klimatyczne na trzech wykresach:

Pierwszy to typowy i najczęściej spotykany wykres przedstawiający klimat danego miejsca czy regionu czyli zestawienie średnich temperatur i sum opadów poszczególnych miesięcy.

Kolejny to zestawienie dziennych temperatur: najwyższej, najniższej i średniej. Kliknięcie i przeciągnięcie na wykresie pozwala przybliżyć dane z dokładnością do tygodnia. Aby powrócić do pełnego wykresu należy kliknąć przycisk „Cały wykres”.

I jeszcze zestawienie opadów na wykresie kolumnowym. W tym wykresie mamy nie tylko sumy miesięczne ale również rozkład dzienny. Wystarczy kliknąć kolumnę miesiąca by zapoznać się ze szczegółami. Kolejne kliknięcie to powrót do podsumowania miesięcznego.

Dane do wykresów będziemy sukcesywnie uzupełniali.